[vc_row margin_top=”10″ margin_bottom=”0″ padding_left=”40″ padding_right=”40″ bg_position=”top” bg_repeat=”no-repeat” bg_cover=”false” bg_attachment=”false” padding_top=”40″ padding_bottom=”40″ parallax_speed=”0.1″][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”5px”]

İş güvenliği ile ilgili eğitimler verilir. İşyerinde gözetim,denetim sistemi kurulur. Yıllık Çalışma ve Eğitim Planı hazırlanır. Oluşabilecek Hayati risklerin önlenmesi amacıyla firmaya rehberlik ve danışmanlık yapılır.

İşyeri hekimi hizmeti kapsamında, çalışma ortamı gözetimi ve işçilerin sağlık gözetimi ile ilgili danışmanlık yapılır, işçilerin işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerini düzenlemek ve işyerinde muhafaza edilir.

İşyerinde yapılan işin özellikleri dikkate alınıp çalışanların sağlık ve güvenliği yönünden koruma düzeylerini yükselten ve işyerinde uygulanabilirliğini sağlayan Risk Analizi Raporları hazırlanır. İşyerinde tespit edilen risklere göre olması muhtemel acil durumlar değerlendirilir.

Çalışanların İşe Giriş, Sağlık Raporları ve Periyodik Muayeneleri konusunda İşyeri Hekimi tarafından belirlenen tetkikleri sizlerin önderliğinde planlayıp işyerinizde yapılmasını sağlamaktayız.

İşyerinizde yapılması istenen Toz, Gürültü, Aydınlatma vb. Ölçümleri için çözüm ortağı firmamızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlarda istihdam edilen her 20 personelden biri (1) için ilgili mevzuata göre yetkilendirilmiş kuruluşlardan ‘’Temel İlkyardım Eğitimi Sertifikası’’ almak zorundadır.

[vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row]

Buy lamictal vs lamotrigine generic estrace without prescription.

trazadone for sale. buy accutane from india. http://institute.gr/?p=7336 ventolin without an rx, ventolin without an rx, ventolin without an rx, ventolin without an rx, ventolin without an rx, ventolin without an rx. buy avalide canada buy proscar online develivy to brazil, buy proscar online develivy to brazil, buy proscar online develivy to brazil, buy proscar online develivy to brazil, buy proscar online develivy to brazil, buy proscar online develivy to brazil.